/

Wielkie choinki do miejsc publicznych

Jednym z kluczowych punktów naszej choinkowej oferty są duże i bardzo duże choinki do miejsc publicznych.

choinka na rynku starego miasta w Warszawie 

Jednym z kluczowych punktów naszej choinkowej oferty są duże i bardzo duże choinki do miejsc publicznych.
Takie wielkie choinki świąteczne są na ogół wspaniałą ozdobą skwerów, dziedzińców oraz placów.

U nas najdłuższe choinki w Warszawie.

Na zamówienia ustawiamy także duże choinki dla gmin i urzędów jako świąteczną ozdobę danego gmachu, siedziby.

Taka duża choinka zawsze stawiana jest jako świteczna dekoracja także przy okazji różnego rodzaju imprezach okolicznościowych i heppeningach – jarmarki Bożonarodzeniowe, świąteczne imprezy plenerowe itp…
W ostatnich kilku latach naszymi stałymi klientami stały się także lotniska, instytucje kościelne oraz komercyjne punkty handlowe takie jak galerie i sklepy wielko powierzchniowe. Nasze duże choinki świąteczne doskonale prezentują się także jako ozdoba salonów samochodowych, banków czy też placówek służy zdrowia.

Jednym słowem montujemy duże choinki świąteczne wszędzie tam gdzie wymagana jest szczególna dekoracja świąteczna i potrzeba wprowadzenia w danym miejscu ducha prawdziwych Świąt Bożego Narodzenia.

Nasza firma zajmuje się kompleksową usługą ustawiania dużych choinek świątecznych.

Najczęściej stawiane są choinki z przedziału od 8m do 14m przy czym oczywiście ogranicza nas tylko wyobraźnia zamawiającego.

Oferujemy:

  1. Choinki świerk polski lub oryginalne duńskie jodły kaukaskie w pierwszej klasie jakości wizualnej. Nasze duże drzewka świąteczne oferujemy w standardowych wysokościach od 5m do 14m (inne wyższe choinki także możliwe na zapytania i specjalne zamówienia)
  2. Ponadto oferujemy specjalne, wykonywane na zamówienia stojaki choinkowe. Nasze choinkowe stojaki na zamówienia są to samonośne konstrukcje z systemem atestowanych lin i odciągów naszego projektu.
    Takie stojaki do choinek są wielokrotnego użytku, a dzięki indywidualnym rozwiązaniom możemy zamontować każdą choinkę, w dowolnej lokalizacji i na każdym podłożu!

  3. Zapewniamy pełną obsługę zamówienia. Wybieramy drzewko z lasu lub z plantacji choinek, zdobywamy wszelkie niezbędne pozwolenia, a następnie wycinamy choinkę i transportujemy na miejsce montażu.

  4. W zakres naszych usług wchodzi bezpieczne zmontowanie choinki, stabilne, trwałe posadowienie jej w stojaku jak również demontaż choinki w ustalonym terminie oraz jej utylizację.

  5. Na życzenie oferujemy także ubieranie drzewka w ozdoby choinkowe, profesjonalne oświetlenie zewnętrzne LED, oraz pełną obsługę uprawnionych elektryków.

Nie musisz się o nic martwić – nasi pracownicy doprowadzą miejsce montażu do stanu jaki zastali przed ustawieniem choinki.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie ustawienia dużej choinki świątecznej. Nasza firma realizuje zlecenia na terenie Warszawy jak również całego kraju.

W celu uzyskanie wyceny usługi montażu dużej choinki skontaktuj się z nami.

Do wykonania precyzyjnej wyceny ustawienia dużego drzewka świątecznego potrzebujemy szczegółowej informacji odnośnie warunków montażowych, dokładnego miejsca posadowienia drzewa oraz informacji o podłożu na jakim ma stanąć drzewko. Mile widziane także poglądowe fotografie miejsca montażu choinki.

Zapraszamy!

Portfolio wykonanych realizacji:

Choinka na Warszawskiej Starówce 2010 Choinka przed Klasztorem Jasnogórskim
Choinka Warszawa Ustawianie wielkich choinek


Choinka na Warszawskiej Starówce 2011 Choinka dla C.H. Złote Tarasy w Warszawie
Choinki Warszawa choinki do miejsc publicznych

Social Bookmarks